NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
23 kwietnia 2017

1. W poniedziałek wypada uroczystość św. Wojciecha głównego patrona Polski i naszej diecezji, we wtorek św. Marka a w sobotę św. Katarzyny ze Sieny.

2. Dnia 13.05 (sobota) zapraszamy do udziału w pieszej pielgrzymce z okazji 100-lecia objawień w Fatimie do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Łęgowie, wyjście o godzinie 11.00, powrót około godziny 18.00 autokarem bądź na "własną rękę"

3. Zapraszamy codziennie na Koronkę do Miłosierdzia Bożego na godzinę 16.30.

4. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek w godzinach 15.30-16.30.

5. Osoby które chciałyby udać się pielgrzymką pieszą dnia 29.04. br. na Uroczystość św. Wojciecha w Świętym Gaju proszone są o kontakt z duszpasterzami parafii św. Wojciecha w Prabutach

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Zapowiedź trzecia
Dariusz Łukasz Zboralski, stan wolny
zam. par. Wierzchucin Królewski
Patrycja Sztuka, stan wolny
zam. parafia tutejsza

Zapowiedź pierwsza
Paweł Śliwiński, kawaler
zam. par. tutejsza
Ewelina Maria Jakubczyk, panna
zam. parafia Kisielice

Ktokolwiek wie o przeszkodach do zawarcia małżeństwa pomiędzy narzeczonymi, proszony jest o kontakt z księdzem w kancelarii parafialnej