IV NIEDZIELA WIELKIEJNOCY
7 maja 2017

1. Dnia 13.05 (sobota) zapraszamy do udziału w pieszej pielgrzymce z okazji 100-lecia objawień w Fatimie do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Łęgowie, wyjście o godzinie 11.00, powrót około godziny 18.00 autokarem bądź na "własną rekę".

2. Dla osób, które nie mogą pójść na pielgrzymkę 13 maja, a chciałyby uczestniczyć na Mszy św. o godz. 16:00 w Łęgowie, będzie podstawiony autokar na Starym Rynku o godzinie 15:30.

3. W poniedziałek 8 maja Uroczystość Świętego Stanisława, Głównego Patrona Polski.

4. Zapraszamy codziennie na Nabożeństwo majowe na godzinę 16.30.

5. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek w godzinach 15.30-16.30.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. Zapraszamy do nabywania Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Małego Gościa Niedzielnego

8. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Zapowiedź trzecia
Paweł Śliwiński, kawaler
zam. par. tutejsza
Ewelina Maria Jakubczyk, panna
zam. parafia Kisielice

Zapowiedź druga
Przemysław Łukasz Tomaszewski
związany cywilnie
Katarzyna Tomaszewska zd. Kogowska
związana cywilnie