XV NIEDZIELA ZWYKŁA
16 lipca 2017

1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek w godzinach 15.30-16.30.

2. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

3. W zakrystii lub w kancelarii parafialnej można zaopatrzyć się w albumy z kościołami naszej diecezji. Publikacja, wydana bardzo starannie, ukazała się na 25-lecie istnienia Diecezji Elbląskiej.

4. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Małego Gościa Niedzielnego. Dzięki lekturze tych czasopism możemy doświadczyć wspólnoty z braćmi i siostrami w wierze, żyjącymi w innych zakątkach Ojczyzny, a nawet całego świata.

5. Zbliżają się terminy pielgrzymek na Jasną Górę. Pielgrzymi piesi przybędą do naszej parafii 29. lipca, a rowerowi 5. sierpnia. Rodziny chętne do przyjęcia pielgrzymów na nocleg proszę o zgłaszanie swej gotowości w zakrystii po Mszach św. i w kancelarii parafialnej.