XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
3 września 2017

1. Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny. Zapraszamy dzieci i młodzież oraz ich rodziców i nauczycieli na Mszę św. o godz. 8.00.

2. W I czwartek września modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne o godz. 16.30.

3. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczamy na spłatę długu zaciągniętego na remont dachu kościoła.

4. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i czwartek od godz. 15.30 do 16.30.

5. Są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytane przez 9 kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli św. Antoniego.

6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i miesięcznika Różaniec.