XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
10 września 2017

1. W ubiegłą niedzielę złożyliśmy na pomoc dla poszkodowanych w wyniku sierpniowych wichur 1234 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom.

2. Dziś, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, ofiary złożone na tacę przeznaczone są na spłatę remontu dachu kościoła.

3. Kancelaria parafialna będzie czynna w tym tygodniu tylko we wtorek od 15.30 aż do obsłużenia wszystkich petentów. Od środy do 25. września będzie nieczynna.

4. W piątek na godz. 17.00 zapraszamy dzieci i młodzież szkolną na Mszę św., w czasie której zostaną pobłogosławione przybory szkolne. Błogosławieństwo to nie jest przeznaczone wyłącznie dla pierwszoklasistów, ale dla wszystkich, którzy pragną szczególnego Bożego wsparcia w nauce.

5. Liturgię Mszy św. przygotowują uczniowie klas szóstych.

6. Są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytane przez 9 kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli św. Antoniego.

7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i miesięcznika Różaniec.