2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, B

25 lutego 2018

1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Będą trwać do środy włącznie. Witamy pośród nas ks. kan. Piotra Bryka, rektora kościoła Bożego Ciała w Elblągu. Otwieramy się na słowo Boże, które nam głosi, zapewniamy o modlitwie i życzymy wyraźnego odczuwania ciepła naszych gościnnych serc (pomimo siarczystych mrozów i wyziębionego wnętrza świątyni) i radości oglądania owoców posługi rekolekcyjnej.

2. Plan rekolekcji został umieszczony w gablocie, w biuletynie parafialnym i na stronie internetowej parafii.

3. Jutro posługiwać nam będą w konfesjonałach kapłani z dekanatu.

4. W I piątek marca od godz. 8.30 zanosimy chorym Komunię św.

5. Na nabożeństwo I-sobotnie zapraszamy od godz. 16.10.

6. Zachęcamy gorąco do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki o godz. 16.30, a Gorzkie Żale wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu – w niedziele o godz. 16.30.