3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, B

4 marca 2018

1. Bardzo dziękujemy za wszelką formę zaangażowania w przygotowanie i przeprowadzenie rekolekcji wielkopostnych. Szczególną wdzięczność kierujemy pod adresem ks. kan. Piotra Bryka, rekolekcjonisty, oraz księży spowiedników z naszego dekanatu. Cieszymy się obecnością wszystkich uczestników rekolekcji, którzy nie przestraszyli się siarczystych mrozów.

2. Dziękujemy także panom: Andrzejowi Włodarskiemu i Tomaszowi Dudziczowi za skuteczną interwencję techniczną na plebanii w sytuacji awarii ogrzewania.

3. W sobotę o godz. 10.00 w sali katechetycznej odbędzie się spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.

4. Zachęcamy gorąco do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki o godz. 16.30, a Gorzkie Żale wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu – w niedziele o godz. 16.30. O wartości nie do przecenienia tych nabożeństw możemy i powinniśmy przeczytać w najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego”.

5. Za tydzień, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, ofiary składane na tacę przeznaczone zostaną na spłatę zadłużenia zaciągniętego na remont dachu kościoła. Na ten cel możemy składać ofiary także w innych terminach z wykorzystaniem opisanych kopert. Jest wśród nas wielu rozumiejących potrzebę i starających się jej zaradzić. Hojnym, radosnym i wiernym ofiarodawcom składamy Bóg zapłać.