NIEDZIELA WIELKANOCNA
ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1 kwietnia 2018

1. Porządek Mszy św. w dniu jutrzejszym jak w każdą niedzielę. Nie będzie Mszy św. w Domu Pomocy Społecznej i w Olbrachtowie. Przed kościołem, jak co roku w tym dniu, składamy się na utrzymanie Katolickiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Lublinie.

2. Przez cały tydzień o godz. 16.30 odprawiamy nowennę przed Świętem Miłosierdzia Bożego. (Dziś już trzeci dzień tej nowenny.) Odpowiadamy w ten sposób na wyraźne życzenie Pana Jezusa, przekazane nam za pośrednictwem św. Faustyny, Apostołki Miłosierdzia.

3. W I piątek kwietnia od godz. 8.30 zanosimy chorym Komunię św.

4. Nabożeństwo I-sobotnie rozpoczniemy, w tym tygodniu wyjątkowo już o godz. 16.00.

5. Bardzo dziękujemy licznej grupie osób, które zaangażowały się w przygotowanie Triduum Paschalnego. Wszyscy z ich trudu czerpiemy duchowe dobro. Z wdzięcznością doceniamy poświęcenie służby liturgicznej, p. kościelnego, dekoratorów kościoła, służb mundurowych, które trzymały wartę przy Grobie Pańskim, oraz naszych wypróbowanych cichych, ale niezawodnych pomocników, którzy są zawsze gotowi do pomocy. Niech dobry Bóg im hojnie wynagrodzi!

6. W najbliższy wtorek kancelaria parafialna będzie nieczynna.