3. NIEDZIELA WIELKANOCNA, B

15 kwietnia 2018

1. Jutro o godz. 17.40 w kościele odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych. Obecność rodziców wszystkich dzieci na tym spotkaniu jest obowiązkowa.

2. We wtorek po Mszy św. będziemy uprzątać dekorację świąteczną z kościoła. Prosimy o pomoc. Liczymy wciąż na młodzież, która winna już teraz wdrażać się do przejęcia odpowiedzialności za Kościół.

3. Ponieważ zrobiło się cieplej nie tylko na dworze lecz i w kościele, powracamy do odprawiania piątkowych Mszy św. z udziałem dzieci. Liturgię najbliższej Mszy św. przygotowują uczniowie klas V. Te Msze św. są liturgicznym przygotowaniem także dla dzieci I-komunijnych, więc ich obecność na nich jest konieczna.

4. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytane przez 9 kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli naszego Patrona.

5. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich: "Gościa Niedzielnego" i "Niedzieli".

6. Składamy Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, którzy wspierają nasze starania o spłatę długu zaciągniętego na remont dachu kościoła. Za każdą ofiarę złożoną: czy to na tacę, czy w oznaczonej kopercie, czy wreszcie bezpośrednio przelaną na konto bankowe, niech dobry Bóg wynagrodzi!