14. NIEDZIELA ZWYKŁA, B

8 lipca 2018

1. Zbliża się czas pielgrzymek na Jasną Górę. W naszym mieście zatrzymają na nocleg się pielgrzymi piesi (29/30 lipca) i rowerowi (5/6 sierpnia).
Rodziny, które chciałyby przyjąć pielgrzymów do swoich domów, proszę o zgłaszanie tej gotowości po Mszach św. w zakrystii lub we wtorek i czwartek w kancelarii.

2. Gdyby ktoś chciał uczestniczyć w pielgrzymce pieszej w grupie Adalbertus Prabuty-Susz (w dniach: 30 lipca do 11 sierpnia), proszony jest o kontakt pod numerem tel. 725 125 544

3. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytane przez 9 kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli naszego Patrona.

4. Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą tacę specjalną.

5. W przyszłym tygodniu przed kościołem zbierać będziemy ofiary na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Elbląskiej. Uczelnia ta, kształcąca i formująca kapłanów dla naszej diecezji, wciąż działa wyłącznie dzięki ofiarności wiernych.