22. NIEDZIELA ZWYKŁA, B

2 września 2018

1. Witamy wśród nas ks. mgra Radosława Kosteckiego, który został przez Księdza Biskupa Elbląskiego mianowany na stanowisko wikariusza parafialnego.

2. Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny. Zapraszamy do kościoła na Mszę św. o g. 7.00 lub 8.00 zarówno dzieci i młodzież, jak i ich rodziców, bliskich i pracowników szkoły. Wszystko, co rozpoczynamy z Bożą pomocą, z pewnością dojdzie do szczęśliwego zakończenia. Zadbajmy o wcześniejszą spowiedź, aby móc uczestniczyć we Mszy św. w pełni czyli z przyjęciem Komunii św.

3. W I piątek września okazja do spowiedzi św. od godz. 16.30. Aby uniknąć stania w kolejce i sytuacji, w której kapłan przed Mszą św. nie zdąży wszystkich wyspowiadać, prosimy o korzystanie z możliwości spowiedzi w dniach poprzedzających.

4. We wrześniu kancelaria parafialna jest nieczynna.

5. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytane przez 9 kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli naszego Patrona

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

7. W przyszłą niedzielę taca specjalna.