27. NIEDZIELA ZWYKŁA, B

7 października 2018

1. Październik jest miesiącem Różańca św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. W kościele odmawiamy ją w niedziele o godz. 8.30, a w dni powszednie o godz. 16.30. W piątki Różaniec prowadzą dzieci.

2. We wtorek o godz. 17.40 w kościele odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przygotowują się do pierwszego przyjęcia sakramentów: Pokuty i Eucharystii. Rodzice przychodzą na to spotkanie bez dzieci. Bardzo proszę krewnych czy sąsiadów o pomoc tym rodzicom przez zaopiekowanie się dziećmi na czas spotkania.

3. W piątki liturgię Mszy św. wieczornej przygotowują dzieci. W tym tygodniu są to uczniowie klas VI.

4. Uczniowie klas trzecich, którzy zamierzają w przyszłym roku przystąpić do I Spowiedzi i Komunii św., przychodzą na piątkowe Msze święte obowiązkowo, wraz z rodzicami.

5. Ministrantów oraz chłopców, którzy chcieliby dołączyć do służby liturgicznej w naszej parafii, zapraszamy do sali katechetycznej na spotkanie zapoznawcze z ks. Radosławem w sobotę na godzinę 10.00. Mile wdziana będzie obecność rodziców.

6. Kandydatów do bierzmowania, którzy rozpoczynają drugi rok przygotowania, zapraszamy do sali katechetycznej w sobotę na godzinę 17.40. Obecność obowiązkowa.

7. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Papieski. Jak co roku przed kościołem zbierać będziemy do puszki ofiary na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera utalentowaną młodzież z niezamożnych rodzin z małych miejscowości. Wielkodusznym ofiarodawcom składamy Bóg zapłać.