28. NIEDZIELA ZWYKŁA, B

14 października 2018

1. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej. W kościele odmawiamy ją w niedziele o godz. 8.30, a w dni powszednie o godz. 16.30. W piątki Różaniec w kościele prowadzą dzieci.

2. Dziś przy wyjściu z kościoła możemy wesprzeć finansowo uzdolnioną młodzież pochodzącą z niezamożnych rodzin z małych miejscowości. Zbiórkę przeprowadza Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która od 18 lat buduje w ten sposób duchowy pomnik św. Jana Pawła w jego i naszej Ojczyźnie. Dziękujemy młodzieży harcerskiej i uczniom Zespołu Szkół w Suszu za ich zaangażowanie w tę akcję.

3. Dzieci, które otrzymały specjalne albumiki dokumentujące ich udział we Mszy św. niedzielnej, zapraszamy do zakrystii po obrazki na dzisiejszą niedzielę. Można jeszcze otrzymać wspomniany albumik. Będzie uzupełniany do końca roku szkolnego.

4. W najbliższy piątek liturgię Mszy św. wieczornej z udziałem dzieci przygotowują uczniowie klas VII.

5. Uczniowie klas trzecich, przychodzą na piątkowe Msze święte obowiązkowo, ale do udziału zapraszamy wszystkie dzieci.

6. W najbliższy piątek o godz. 17.00 w Elblągu, w hali sportowej przy ul. Grunwaldzkiej, odbędzie się gala XVIII Dnia Papieskiego z wręczenie nagrody Biskupa Elbląskiego TUUS oraz koncertem ELENI. Wstęp jest bezpłatny, ale konieczne jest posiadanie wejściówki. Zapisy chętnych przyjmujemy do wtorku.

7. Ministrantów oraz chłopców, którzy chcieliby dołączyć do służby liturgicznej w naszej parafii, zapraszamy do sali katechetycznej w sobotę na godzinę 10.00.

8. Bóg zapłać za specjalne ofiary składane dziś na tacę.