29. NIEDZIELA ZWYKŁA, B

21 października 2018

1. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszek ofiary na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży z niezamożnych rodzin z małych miejscowości 639 zł. W imieniu Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” składamy Bóg zapłać.

2. Dziś we wszystkich kościołach w Polsce odbywa się liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnej Mszy św. i przystępujących do Komunii św.

3. Dzieci, które otrzymały specjalne albumiki dokumentujące ich udział we Mszy św. niedzielnej, zapraszamy do zakrystii po obrazki na dzisiejszą niedzielę. Można jeszcze otrzymać wspomniany albumik. Będzie uzupełniany do końca roku szkolnego.

4. Zapraszamy ministrantów, dzieci i młodzież szkolną do regularnych spotkań w miejskiej hali sportowej. Pierwsze spotkanie w piątek o 19.00. Wymagana jest pisemna zgoda rodziców. Odpowiednie formularze są do odebrania w zakrystii po Mszach świętych.

5. W najbliższym tygodniu Mszę św. z udziałem dzieci odprawimy wyjątkowo w sobotę, a nie w piątek. W tym dniu będziemy gościć w parafii scholę dziecięcą z par. św. Jerzego w Elblągu, która przygotuje oprawę muzyczną. Liturgię sobotniej Mszy św. wieczornej przygotowują uczniowie naszych klas IV.

6. Na stoliku przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone kartki wypominkowe.

7. Ministrantów oraz chłopców, którzy chcieliby dołączyć do służby liturgicznej w naszej parafii, zapraszamy do sali katechetycznej w sobotę na godzinę 10.00.

8. Bóg zapłać za specjalne ofiary składane dziś na tacę.