33. Niedziela Zwykła, B

18 listopada 2018

1. We wtorek po Mszy św. wieczornej czyli ok. 17.40 w kościele odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych. Rodzice przychodzą na to spotkanie i na każde następne bez dzieci, chyba że zostanie to zapowiedziane inaczej. Ponawiam prośbę o ofertę rodzinnej i sąsiedzkiej pomocy w opiece nad dziećmi na czas nieobecności rodziców w domach.

2. Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału z zajęciach sportowych w piątek w Ośrodku Sportu i Rekreacji. Dzieci ze szkoły podstawowej zapraszamy na godz. 18.00, a starszych na 19.00. Udział nieletnich w tych zajęciach jest możliwy tylko za pisemną zgodą rodziców. Stosowne formularze można pobrać w zakrystii.

3. Na modlitwę wypominkową zapraszamy codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną czyli na godz. 16.30.

4. Ponadto codziennie do 30. listopada jedna Msza św. będzie odprawiana za wszystkich zmarłych, których dopisaliśmy do zbiorowej intencji mszalnej.

5. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytane przez 9 kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli naszego Patrona.

6. Zachęcamy gorąco do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny.