34. Niedziela Zwykła, B
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

25 listopada 2018

1. W I sobotę grudnia od godz. 8.30 ks. Radosław udaje się do swoich podopiecznych chorych z posługą sakramentalną.

2. Nabożeństwo I-sobotnie rozpoczynamy o godz. 16.10 medytacją różańcową prowadzoną wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. Na zakończenie Mszy św. o godz. 7.00 zostaną pobłogosławione opłatki na stół wigilijny.

4. Rekolekcje adwentowe będziemy przeżywać od 2. Niedzieli Adwentu czyli od 9. grudnia.

5. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytane przez 9 kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli naszego Patrona.

6. Zachęcamy gorąco do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny.