REKOLEKCJE POWOŁANIOWE

Podobnie, jak w poprzednich latach, Wyższe Seminarium Duchowne zaprasza młodzież męską na rekolekcje powołaniowe, które odbędą się w dniach 3 - 6 lutego 2011 r. Początek rekolekcji we czwartek 3 lutego o godz. 18.00, zakończenie w niedzielę 6 lutego o godz. 13.30. Zapraszamy uczniów szkół pogimnazjalnych. Zgłoszenia telefoniczne lub e-mailowe przyjmujemy do dnia 30 stycznia. Koszt rekolekcji w wysokości tylko 30 zł. Trzeba zabrać ze sobą śpiwór, Pismo św. i notatnik. Ponieważ rozdzielone są terminy ferii w województwach: pomorskim i warmińsko - mazurskim, dlatego informuję, że rodzice mają prawo zwolnić ucznia ze szkoły nawet do trzech dni. Jest to informacja dla kapłanów pracujących na terenie woj. pomorskiego, dla którego termin rekolekcji przypada w czasie nauki.

pozdrawiam serdecznie

ks. Grzegorz Puchalski