Duszpasterze naszej parafii od roku 1993

Proboszczowie:

Ks. mgr Dariusz Kułakowski
        - probostwa: Susz: św. Antoniego (8.09.2013-30.06.2017), Pasłęk: Św. Józefa (od 1.07.2017)


Ks. mgr Jerzy Karwat - rejonowy duszpasterz rodzin
        - święcenia kapłańskie 15.06.1985 Olsztyn
        - wikariaty: Giżycko św. Brunon (1985-1987), Szczytno Wniebowzięcia NMP (1987-1988), Elbląg św. Mikołaj (1988-1993)
        - probostwa: Waplewo Wielkie (1.07.1993-28.02.2007), Susz św. Antoni (1.03.2007 - 8.09.2013)
        - kierownik Studium Organistowskiego DE i diecezjalny duszpasterz organistów (1992-2006)

Ks. mgr Jerzy Pawelczyk - dziekan dekanatu Nowy Staw
        - święcenia kapłańskie 14.06.1986 Olsztyn (w katedrze św. Jakuba w Olsztynie z rąk ks. biskupa Edmunda Piszcza)
        - wikariaty: Olsztyn św. Józef (1986-1989), Gołdap (1989-1991), Kwidzyn św. Trójca (1991-1993), Susz św. Rozalia (1993-1994)
        - probostwa: Ryjewo bł. Michał Kozala (1994-1998), Malbork Zesłanie Ducha Św. (1998-2005), Susz św. Antoniego (1.08.2005 - 28.02.2007), Nowy Staw św. Mateusza Apostoła (od 1.11.2007)

Ś.P. Ks. prałat Zbigniew Nowak - kapelan honorowy J. Św.
        - święcenia kapłańskie 05.06.1955 Olsztyn (w katedrze św. Jakuba w Olsztynie z rąk ks. biskupa Mariana Jankowskiego)
        - wikariat: Olecko (1955-1956)
        - probostwa: Wieliczki Cimochy (1956-1958), Wojciechy (1958-1967), Susz św. Rozalia (11.12.1967-1993), Susz św. Antoni (1.07.1993 - 31.07.2005)
        - emerytura (od 2005)



Wikariusze:

        01.07.2015 - 30.06.2017 - Ks. mgr Zbigniew Kaźmierczak
        - wikariaty: Susz: św. Antoniego (01.07.2015 - 30.06.2017), Iława: Św. Brata Alberta (od 1.07.2017)

        25.08.2013 - 30.06.2015 - Ks. mgr Marcin Rusiecki
        - święcenia kapłańskie 2010 Elbląg
        - wikariaty: Sztum św. Anny (2010 - 24.08.2013), Susz św. Antoniego (25.08.2013 - 30.06.2015), Nowy Dwór Gdański (od 1.07.2015)

        22.08.2011 - 24.08.2013 - Ks. mgr Krzysztof Sękuła
        - święcenia kapłańskie 2004 Elbląg
        - wikariaty: Nowy Staw św. Mateusza Apostoła (01.07.2004 - 25.08.2007), Elbląg św. Mikołaja - katedra (26.08.2007 - 21.08.2011), Susz św. Antoniego (22.08.2011 - 24.08.2013)
        - probostwa: Ryjewo bł. Michał Kozala (od 08.2013)

        24.08.2009 - 21.08.2011 - Ks. mgr Jarosław Janowicz
        - wikariaty: Pasłęk bł. J. Matulewicza (2005-23.08.2009), Susz św. Antoniego (24.08.2009-21.08.2011), Elbląg bł. Franciszki Siedliskiej (od 22.08.2011-21.08.2012)
        - probostwa: Jarnołtowo Chrystusa Króla (od 22.08.2012)
                                                   e-mail: ksjj@wp.pl

        1.08.2006 - 23.08.2009 - Ks. mgr Waldemar Prange (od 24.08.2009 wikariusz parafii św. Bartłomieja w Miłomłynie)
        - święcenia kapłańskie 14.06.2003 Elbląg
        - wikariaty: Susz św. Antoniego (2006-2009), Miłomłyn św. Bartłomieja (od 24.08.2009)
        - duszpasterz młodzieży dekanatu Miłomłyn
                                                   e-mail: lprange@wp.pl

        1.08.2000 - 31.07.2006 - Ś.P. Ks. Jarosław Żuchowski (od 2008 rezydent parafii św. Jana Ewangelisty w Kwidzynie)
        - święcenia kapłańskie 23.06.1990 Łaźniewo
        - wikariaty: Susz św. Antoniego (2000-2006), Morąg św. Józefa (od 21.08.2006-05.2008)
        - rezydent: Kwidzyn św. Jan Ewangelista (od maja 2008)
Zmarł 16.11.2016

        1.07.1997 - 31.07.2000 - Ks. mgr lic. Krzysztof Banacki (od 2001 duszpasterz w Diecezji Augsburg, Niemcy)


        1.07.1995 - 30.06.1997 - Ks. mgr Stanisław Turek (od 2007 wikariusz parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Malborku)
        - święcenia kapłańskie 10.06.1995 Elbląg
        - wikariaty: Susz św. Antoniego (1995-1997), Elbląg św. Brunona, Elbląg św. Wojciecha

        1.07.1993 - 30.06.1995 - O. Dariusz Jankiewicz SVD (obecnie proboszcz w Templewie - Parafia pw. Chrystusa Króla)
        - święcenia kapłańskie 24.04.1993 Pieniężno
        - wikariaty: Susz św. Antoniego (1993-1995), Golkowice Matki Bożej Fatimskiej (do 2010)