Zespół GENEZARET - archiwum
Genezaret - to śpiew i modlitwa

15.06.2008 - Ostatnia przed wakacjami oprawa muzyczna Mszy św. o godz. 11.00.

Serdeczne podziękowania młodszym i starszym członkom zespołu za całoroczną pracę, cotygodniowe próby i uświetnianie Mszy św. Jesteście bardzo potrzebni, a najlepszym dowodem na to są oklaski wiernych kończące każdą Mszę św. z Waszym udziałem.
      Do zobaczenia i usłyszenia po wakacjach. Szczęść Boże.

25.05.2008 - udział w festynie w Parafii św. Rozalii

» Nowy GENEZARET «
Dzięki życzliwości i ofiarności parafian nasz zespół ma nowe stroje.
Oto jak teraz wyglądamy:

Zespół GENEZARET powstał z inicjatywy poprzedniego proboszcza Ks. Jerzego Pawelczyka we wrześniu 2005 r. Obecnie kontynuowane jest dobre dzieło poprzednika przez nowego proboszcza Ks. Jerzego Karwata.

Zespół tworzy obecnie 8 wokalistek i chórek złożony z ok. 30-40 dzieci. Instrumentarium to: 6 gitarzystów, bas gitara, flet poprzeczny i bongosy.

Głównym zadaniem grupy jest oprawa muzyczna niedzielnych Mszy św. o godz. 11.00. Swoim śpiewem ciągle udoskonalanym tworzą niezwykłą atmosferę niedzielnej liturgii i zachwycają słuchaczy.

W dniu 5 maja 2007 podczas festynu parafialnego w Parafii św. Rozalii w Suszu zespół wystąpił po raz pierwszy w ramach Przeglądu piosenki religijnej, gdzie został owacyjnie przyjęty i uhonorowany pięknym podziękowaniem.