Remont wikariatu

W sierpniu przystąpiliśmy do remontu budynku wikariatu. Początkowo planowaliśmy zakończyć prace w przeciągu miesiąca, ale jak to zwykle bywa przy pracach w starych budynkach, ciągle dochodziły nam nowe "niespodzianki" budowlane.

Wymienione zostały: okna, instalacja kanalizacyjna, wodociągowa i ciepłownicza. Przeprojektowano wnętrze, ustawiono nowe ścianki działowe, zmieniając wygląd i przeznaczenie niektórych pomieszczeń, położono panele podłogowe, a w korytarzu i łazience terakotę. Jeśli fundusze na to pozwolą, to jeszcze w tym roku odnowimy elewację tego budynku.

Dzięki bożej pomocy, ofiarności parafian i rzetelności ekipy budowlanej, w tym tygodniu kończymy remont i cieszymy się, że ks. wikariusz będzie wreszcie mieszkał w godnych warunkach.

Oto kilka zdjęć z postępu prac: