3. Niedziela Zwykła, B

21 stycznia 2018

1. Plan wizyty duszpasterskiej:

• poniedziałek: os. Korczaka 6, 9, 10, 11
  • wtorek: os. Korczaka 8; ul. Dworcowa
  • środa: ul. Podmurze, Szewska, Wąska, Wodna, Krótka, Rybacka, Kościelna
  • czwartek: czwartek: wizyta u rodzin, które z jakichś powodów nie doczekały się kapłana, a pragną błogosławieństwa dla swojego domu (Zaproszenia można składać w kancelarii parafialnej.)
  • piątek: piątek: Olbrachtówko, Olbrachtowo, Zieleń, Stawiec - od godz. 10. (Prosimy sołtysów o zorganizowanie przewodników.)
  • sobota: sobota: Różnowo (Prosimy sołtysa o zorganizowanie przewodników.)

• Początek o godz. 15.30, a w sobotę o godz.: 9.00.

2. W czasie "kolędy" przyjmujemy także specjalne ofiary na spłatę długu zaciągniętego na remont dachu kościoła. Prosimy, by je umieszczać w osobnych kopertach oznaczonych nazwiskiem i imieniem gospodarza domu oraz adresem (nazwa ulicy i nr domu/mieszkania).

3. W okresie wizyty duszpasterskiej kancelaria parafialna czynna będzie we wtorki i czwartki od godz. 14.30 do 15.00, a bardzo pilne sprawy załatwiać można także w soboty po Mszy św. wieczornej.

4. Zachęcamy gorąco do czytania prasy katolickiej.