XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
17 września 2017

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna.

2. W piątek na godz. 17.00 zapraszamy dzieci i młodzież szkolną na Mszę św. z ich szczególnym udziałem. Teksty liturgiczne i śpiewy mszalne są w niej dostosowane bardziej do możliwości dzieci aniżeli ma to miejsce na innych Mszach św., przeznaczonych dla ogółu wiernych. Liczymy na to, że poprzez aktywny udział w tej Mszy św., z pomocą rodziców, dzieci naszej parafii znajdą swoje własne miejsce w życiu Kościoła i łatwiej podejmą swoje zadania do wypełnienia - dla jego dobra.

3. Liturgię Mszy św. przygotowują uczniowie klas piątych.

4. Uczniowie klas trzecich, którzy zamierzają w przyszłym roku przystąpić do I Spowiedzi i Komunii św., przychodzą na piątkowe Msze święte obowiązkowo, wraz z rodzicami.

5. Są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytane przez 9 kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli św. Antoniego.

6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i miesięcznika Różaniec.