20. NIEDZIELA ZWYKŁA, B

19 sierpnia 2018

1. Witamy w naszej parafii grupę z Centrum Nowej Ewangelizacji w Elblągu. Wraz z nią będziemy przeżywać Festyn Wiary. Grupie przewodniczą księża kanonicy: ks. Grzegorz Puchalski i ks. Piotr Bryk. - Życzymy Wam dobrego odnalezienia się wśród katolickich rodzin naszej parafii. Wszyscy jesteśmy dziećmi jednego, dobrego Boga, stanowimy rodzinę Bożą; czujcie się więc jak w domu!

2. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytane przez 9 kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli naszego Patrona.

3. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

4. Zachęcam też gorąco do trwania w sierpniowej abstynencji od napojów alkoholowych. Przez abstynencję wielu do trzeźwości wszystkich!