2. Niedziela Adwentu, C
9 grudnia 2018

1. Rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Potrwają do wtorku. Poprowadzi je dla nas ks. kan. dr Zbigniew Kulesz, którego serdecznie witamy i życzymy dobrych dni w Suszu, nade wszystko wszelkich łask od Ducha Świętego oraz poczucia, że głoszone nam słowo Boże pada jak ziarno na dobry grunt naszych serc i owocuje.

2. Szczegółowy plan rekolekcji został zamieszczony w gablocie, w biuletynie i na stronie internetowej naszej parafii.

3. Jutro będziemy mieli sposobność odbycia spowiedzi św. Zachęcamy gorąco do dobrego przygotowania się do niej oraz wykorzystania obecności kapłanów naszego dekanatu.

4. Prosimy rodziców, chrzestnych i dziadków, by dopilnowali obecności dzieci młodzieży na rekolekcjach oraz odbycia spowiedzi św.

5. Jutro i pojutrze nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.

6. Zajęcia na hali sportowej w najbliższą sobotę o godzinie 13.00 dla uczniów ze Szkoły Podstawowej, a o godz. 14.00 dla starszych.

7. Ostatnie przed świętami spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się w sobotę, 15 XII, o godz. 17.40 w kościele.

8. Z tyłu kościoła wyłożyliśmy „torby miłosierdzia”. Można je zapełnić takimi produktami jak kawa, cukier, herbata, ryż, olej, środki czystości, i przynieść za tydzień do zakrystii. Z tych darów będą przygotowane paczki dla potrzebujących i dostarczone przed świętami przez młodzież z Zespołu Szkół w Suszu.

9. Pobłogosławione opłatki na stół wigilijny można nabywać po Mszach św. przy wyjściu z kościoła, w zakrystii i w kancelarii parafialnej. Ofiary, które przy tej okazji składamy, przeznaczone są w całości na pokrycie kosztów duszpasterstwa parafialnego. Wielkodusznym ofiarodawcom składamy Bóg zapłać.

8. Za tydzień taca specjalna.