Parafia św. Antoniego w Suszu

Św. Antoniego (Fara)
14-240 Susz
tel. /0-55/278-63-49

Godziny urzędowania kancelarii parafialnej:

wtorek i czwartek

W pozostałe dni tygodnia, niedziele i święta - nieczynne

Intencje Mszy św. można zgłaszać codziennie po każdej Mszy św.
W sprawach pilnych tel. 55/278-63-49, lub 506-611-573.

W kancelarii parafialnej przyjmowane są zgłoszenia w celu przyjęcia sakramentów, wystawiane są zaświadczenia potwierdzające:

Zasady obowiązujące przy zgłaszaniu sakramentów:

Proboszcz może udzielać sakramentów tylko swoim parafianom, natomiast mieszkającym na terenie innej parafii,może udzielić sakramentu, wyłącznie na podstawie pisemnej zgody proboszcza parafii na terenie której mieszka kandydat.

Potrzebne dokumenty:

Sakrament chrztu św. zgodnie z Kodeksem Prawa Kanonicznego (KPK kan. 856) będzie w naszej parafii udzielanydwa razy w miesiącu w II i IV niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 9.00
Chrzest - należy zgłosić na jeden miesiąc przed planowanym terminem i dostarczyć

Małżeństwo - Narzeczeni zgłaszają się do kancelarii parafialnej na 3 miesiące przed planowanym terminem ślubu i przynoszą ze sobą następujące dokumenty: