30 grudnia 2007 r. | "Chwalcie Pana kolędami"
Podczas Mszy św. o godz. 11.00 głoszącymi kazanie i pochwałę Nowonarodzonego Pana były dzieci. Tradycja śpiewania kolęd jest w naszym narodzie bardzo silna, a występy najmłodszych dzieci gwarantują, że zwyczaj ten będzie nadal podtrzymywany.

więcej...

6 grudnia 2007 r. | św. Mikołaj
Tradycyjnie 6 grudnia otrzymujemy podarunki od św. Mikołaja. Dzieci, które przyszły na poranną Mszę św. Roratnią w piątek, z zaskoczeniem i z radością spotkały się ze św. Mikołajem

więcej...

25 listopada 2007 r. | Uroczystość Chrystusa Króla
Miniona niedziela zamykała rok liturgiczny i poświęcona była Chrystusowi Królowi Wszechświata. O godz. 10.45 z powodu opadów śniegu dość skromna grupa parafian zgromadziła się w ważnym miejscu, w centrum miasta przy pomniku Chrystusa Króla; i we wspólnej modlitwie powierzyliśmy w opiekę Chrystusowi, mieszkańców naszego miasta i wszystkich parafian.

więcej...

24 listopada 2007 r. | I Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego
W minioną sobotę odbył się w Elblągu - I Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego. Rozgrywano mecze w następujących kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie, klerycy, diakoni, księża.

więcej...

23 listopada 2007 r. | Przegląd Piosenki Turystycznej i Szanty
Już po raz XV Suski Ośrodek Kultury zorganizował Przegląd Piosenki Turystycznej i Szanty w Suszu. Na scenie Katolickiego Centrum Kultury zaprezentowała się dość liczna grupa wykonawców, którzy przyjechali z różnych miejscowości: Samborowo, Dzierzgoń, Stary Dzierzgoń, Waplewo Wielkie i Susz.

więcej...

18 listopada 2007 r. | Msza św. Hubertowska
Św. Hubert jest patronem myśliwych . Liturgiczne wspomnienie tego świętego przypada 3 listopada.
Przy udziale myśliwych, pracowników leśnictwa i władz Nadleśnictwa Susz w minioną niedzielę o godz. 17.00 została odprawiona Uroczysta Msza św. w intencji wszystkich myśliwych i pracowników leśnictwa.

więcej...

15 listopada 2007 r. | Koncert chóru CAMERATA
W ramach Wieczorów Muzycznych Powiatu Iławskiego, o godz. 18.30 w Katolickim Centrum Kultury odbył się koncert pieśni maryjnych i formy koncertowej Mszy św. Wykonawcą był chór Camerata z Iławy pod dyrekcją p. Honoraty Cybula.

więcej...

11 listopada 2007 r. | Święto Odzyskania Niepodległości
W tym roku główne uroczystości patriotyczno - religijne Święta Niepodległości rozpoczęły się Uroczystą Mszą św. odprawianą przez suskich księży w kościele św. Rozalii o godz. 12.00.

więcej...

1 - 2 listopada 2007 r. | Modlitwa za zmarłych na suskim cmentarzu
W dniu Wszystkich Świętych 1 listopada tradycyjnie już kapłani i wierni spotkali się na cmentarzu, aby zanosić do Boga modlitwy i prośby w intencji zmarłych. O godz. 11.00 rozpoczęła się procesja z pięcioma stacjami.

więcej...

02 listopada 2007 r. | Dzień Zaduszny
W miniony piątek tj. w Dzień Zaduszny o godz. 20.00 odbyły się w naszej świątyni Zaduszki dla młodzieży. Wspólnie powierzyliśmy Miłosiernemu Bogu naszych kochanych zmarłych...

więcej...Wrzesień, Październik 2007

Lipiec, Sierpień 2007

Czerwiec 2007

Maj 2007

Kwiecień 2007

Marzec 2007