1. Dziś obchodizmy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy adwent i REKOLEKCJE PRAFIALNE. Wygłosi je do nas ks. Maksymilian Ślizień. Będą trwały do środy. Od poniedziałku 28 listopada do środy 30 listopada nie będzie Mszy o godz. 7.00. Będą Msze o godz. 10.00 z nauką rekolekcyjną.

2. Do końca roku w niedziele będzie odprawiana przywrócona Msza św. o godz. 7.00.

3. Roraty w adwencie o godz. 7.00.

4. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe za zmarłych o godz. 16.30. Msza św. zbiorowa za zmarłych dzisiaj o godz. 9.00, w tygodniu o godz. 17.00.

5. Jutro, w poniedziałek, wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. We wtorek św. Cecylii, patronki organistów i śpiewaków. Pani organistce i członkom scholi życzymy, aby święta patronka wspierała swoimi łaskami, a służba którą pełnice, przyczyniała się do waszego wzrostu duchowego i świętości. Bardzo Wam dziękujemy za prowadzenie i ożywianie śpiewu!

6. Kandydaci do bierzmowania z roku drugiego mają swoje spotkanie dzisiaj 20 listopada – o godz. 17.00 Msza św. oraz spotkanie.

7. Dziękuję ks. Radosławowi za zaangażowanie w czuwanie młodziezy w Kwidzynie i zorganizowanie sali sportowej dla dzieci i młodzieży.

8. Spotkania rodziców dzieci przygotowujących się do spowiedzi i I komunii św. 28 listopada o godz. 18.00.

9. Dzieci chętne do śpiewania w scholi zapraszamy w soboty o godz. 15.00.

10. Na prace remontowe i inwestycyjne w naszej parafii zebraliśmy 1178 zł. Bóg zapłać.Dzisiaj zbiórka na kościół w Ukrainie.

11. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Daluta Wosiak i śp. Edward Laskowski. Wieczny odpoczynek...