1. Spotkania dla rodziców dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św. odbędą się: w poniedziałek 6 lutego i piątek 10 lutego (zamiast spotkania styczniowego), oraz w poniedziałek 20 lutego i w piątek 24 lutego.

2. Na czas ferii wizyty duszpasterskie są zawieszone. Gdyby ktoś nie mógł przyjąć kapłanów w wyznaczonym czasie proszę o umówienie dogodnego terminu wizyty duszpasterskiej.

3. W czwartek święto Ofiarowania Pańśkiego. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 11.00 i 17.00. Błogosławieństwo gromnic na wszystkich Mszach. Jest to także pierwszy czwartek miesiaca, modlimy się o powołania.

4. W I piątek i I sobotę miesiąca odwiedzimy zgłoszone osoby z Najświętszym Sakramentem. W sobotę o godz. 16.10 nabożeństwo pierwszosobotnie i Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca.

5. Dzisiaj sbieramy ofiary na nasze elblaskie seminarium. Bóg zapłać.