1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: droga krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30, Gorzkie Żale w niedzielę o 16.30. Dziękuję Złotej Róży Żywego Różańca za Drogę Krzyżową w prowadzoną w miniony piątek, w najbliższy piątek proszę aby nabożeństwo poprowadziły Róże Pierwsza, Druga i Trzecia Żywego Różańca. W najbliższy piątek po Mszy wieczorem zapraszam do udziału w Misterium Męki Pańskiej ulicami naszej parafii.
  1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii i kandydaci do bierzmowania obu lat przygotowań proszę aby po Mszy podeszli do zakrystii.
  1. Spotkanie marcowe dla rodziców i dzieci przed I Komuną jest dzisiaj (26.03.2023) w kościele po Mszy o 11.00.

2. W marcu nie będzie dodatkowych spotkań formacyjnych dla młodzieży przed bierzmowaniem, będzie natomiast spotkanie na podsumowanie pierwszego półrocza przygotowań dzisiaj (26.03.2023) w kościele na Mszy o 17.00.
  1. Osoby chętne do śpiewania zapraszam w środy po Mszy wieczornej.
  1. Spotkanie dla Ministrantów i kandydatów w sobotę o 9.00.
  1. W zakrystii można składać ofiary na dekoracje i kwiaty Triduum Paschalnego.