1. Dzisiaj Wniebowstąpienie Pańskie. Do przyszłej niedzieli odmawiamy codziennie nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.

2. W piątek 26 maja Dzień Matki. Modlimy się o błogosławieństwo dla naszych Mam, a także dla tych, które odeszły do wieczności o radość wieczną.

3. Od 7 czerwca do 10 lipca trwać będzie rekrutacja kandydatów w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Elbląskiej. W najbliższy piątek odbędą się święcenia diakonatu, a w sobotę prezbiteratu. Modlimy się za wszystkich, którzy odpowiedzieli na głos powołania i o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu. W przyszłą niedzieję zbierzemy ofiary do puszki na potrzebu naszego elbląskiego seminarium.

4. 11 czerwca w naszej parafii będzie odpust św. Antoniego. Osoby, które chciałyby się zaangażować w przygotowania proszę o zgłoszenie się do proboszcza.

5. I Komunia Święta będzie w naszej parafii 3 i 4 czwerwca. Rocznica I komunii w Uroczystość Bożego Ciała. Bierzmowanie - 16 czerwca.

6. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania dzisiaj i 28 maja o 17.00 - Msza św. i spotkanie.

7. Dziś po Mszy o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii oraz rodziców i dzieci przed rocznicą I Komunii.

8. Bardzo dziękuję za przygotowanie majówki w Michałowie, za wspólną modlitwę i poczęstunek.

9. Zbiórka ministrantów w każdą sobotę o godz. 9.00.

wsd

pielo2