1. Dzisiaj Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka; modlimy się za naszych dziadków i babcie prosząc dla żyjących o potrzebne łaski,a dla tych, którzy odeszli o życie wieczne.
  1. Rozpoczęły się ferie, dzieciom i młodzieży życzymy udanego wypoczynku.
  1. Co tydzień w niedziele, przed Mszą św. o 9.00, będą głoszone katechezy o tematyce spowiedzi.
  1. Spotkanie z dziećmi i rodzicami dzieci przed I komunią w każdą niedzielę o 10.50.
  1. Kalendarz ścienny na 2024 r. ze zdjęciami naszych kościołów jest do nabycia w zakrystii. Ofiary złożone przy tej okazji są przeznaczone na zakup dokumentacji potrzebnej do przeprowadzenia remontu.
  1. Sprawy kancelaryjne można załatwić we wtorki i czwartki bezpośrednio po Mszach o 17.00.
  1. Wizyta duszpasterska na czas ferii jest przerwana, najbliższa wizyta duszpasterska będzie w sobotę 3 lutego w Różnowie od 9.00 (bardzo proszę Parafian o transport na czas wizyty duszpasterskiej).

Bardzo dziękuję za spotkania w Waszych domach, za modlitwy i życzliwe podejmowanie nas kapłanów. Dziękuję za ofiary, które składacie na kolędę i na prace remontowe w naszym kościele. Bardzo dziękuję za pomoc i transport w Olbrachtówku i Olbrachtowie, Stawcu i Zieleniu.

Jeśli ktoś nie mógł podjąć kapłana w wyznaczonym czasie proszę o kontakt z proboszczem w celu umówienia dogodnego terminu.

1. Dzisiaj zbiórka na elbląskie seminarium.

oaza