1. W tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, środa – wspomnienie NMP Różańcowej.
 1. Kancelaria czynna jest we wtorek i czwartek od 15.30 do 16.30.
 1. W tym tygodniu wyjątkowo, w naszym kościele Msze święte tylko o godzinie 17.00.
 1. Październik jest miesiącem modlitwy różańcowej. Zapraszamy na wspólny Różaniec w dni powszednie o 16.30, a w niedziele o 8.30.
 1. W poniedziałek kościół będzie zamknięty do Mszy wieczornej. Dla naszego bezpieczeństwa zostanie poddany ozonowaniu. Ozon jest środkiem silnie bakteriobójczym i wirusobójczym.
 1. W piątek na godzinę 15.00 zapraszamy do kaplicy bocznej, na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 1. Nasz kościół jest otwarty przez cały dzień dla chcących pomodlić się lub zwiedzających gości. Apelujemy o zachowanie ciszy w jego obrębie, kiedy są sprawowane nabożeństwa, szczególnie w piątki, kiedy w kaplicy bocznej trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 1. Ofiary na WSD, złożone w ostatnią niedzielę do puszki wyniosły 417 zł. Dziś można złożyć ofiary na rzecz Stolicy Apostolskiej – tzw. „świętopietrze”. Bóg zapłać za składane ofiary.
 1. 18 października na Mszy o godz. 11.00 będziemy gościć Ordynariusza naszej diecezji - ks. bpa. Jacka Jezierskiego. Już dziś zapraszamy na tę Mszę, by razem z naszym pasterzem przeżyć ucztę Eucharystyczną.
 1. Jak słyszeliśmy w dzisiejszym liście, za tydzień będziemy przeżywać kolejnyDzień Papieski. Młodzież z naszego miasta i harcerze będą zbierać ofiary do skarbonek na program stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia dla uzdolnionej młodzieży.
 1. Dzięki ofiarności grup parafialnych oraz tych tórzy zechcieli ich wspomóc, mamy już w kościele klęczniki. Posłużą nam do przyjmowania Komunii św. Bardzo dziękujemy za ten dar.
 1. Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego.

adoracja

Adoracja Najświętszego Sakramentu
w każdy piątek 
w godz. 7.30-16.30

prayersRekolekcje Adwentowe 2020
ONLINE

ogloszenia
Wskazania Biskupa Elbląskiego
na czas epidemii

czytaj więcej...

camera
OGLADAJ
transmisje nabożeństw 
z naszego Kościoła