1. Dziś przy wyjściu z kościoła składamy do puszki ofiary na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Elbląskiej. W imieniu ks. rektora i alumnów składamy Bóg zapłać. W intencji dobroczyńców seminarium w każdy czwartek jest w nim odprawiana Msza św.
  1. W czwartek po Mszy św. w sali katechetycznej odbędzie się spotkanie „Domowników Boga”.
  1. W piątek oprawę liturgiczną Mszy św. z udziałem dzieci przygotowują uczniowie klas V, a o dobór śpiewów zadba p. katecheta z zespołem wokalnym. Do udziału w tych Mszach św. zapraszamy wszystkie dzieci, a uczniowie klas III, którzy zamierzają w czerwcu przystąpić do pierwszej spowiedzi i Komunii św., uczestniczą w nich obowiązkowo w ramach przykościelnego przygotowania do przyjęcia tych sakramentów.
  1. W sobotę po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie organizacyjne przygotowania do bierzmowania. Przypominamy, że zgodnie z dekretem Biskupa Elbląskiego mogą je rozpocząć uczniowie klas I średnich lub starsi, a trwa ono 2 lata.
  1. Zachęcamy do czytania najnowszych numerów Gościa NiedzielnegoNiedzieli.
  1. Planujemy zorganizować wyjazd do kina w Iławie dla parafian na film Legiony. Opowiada historię polaków żyjących pod trzema zaborami i ich walkę, by Polska znów pojawiła się na mapie Europy. Zapisy po Mszach w zakrystii do środy, koszt 30 złotych. Wyjazd w najbliższy piątek o 19.45 spod kościoła.

adoracja

Adoracja Najświętszego Sakramentu

w każdy piątek w godz. 7.30-16.30

icon news
Zakończyły się prace konserwatorskie
przy dwóch obrazach z naszego kościoła

czytaj więcej...