1. Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie o godz. 16.30. W soboty maja po Mszy św. o godz. 7.00 śpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Dziewicy.
  1. Jutro obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. odprawiamy o godz. 7.00, 11.00 i 17.00.
  1. W czwartek obchodzimy święto świętych Apostołów: Filipa i Jakuba, aw sobotę Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika. Msze święte w tych dniach – o godz. 7.00 i 17.00.
  1. W czwartek o godz. 17.40 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych, po jednym rodzicu od każdego dziecka.
  1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Komunię św. chorym zanosimy chętnie, ale tylko na każdorazowe wyraźne ponowienie zaproszenia. Jak długo panuje zaraza, ta zasada pozostaje w mocy.
  1. W przyszłą niedzielę prosimy o ofiary na wymianę dachów na plebanii isali katechetycznej.
  1. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytywane przez 9 kolejnych wtorków w czasie nabożeństwa, które odprawiamy wobec relikwii Świętego. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli naszego Patrona. Ofiary, które składamy w tym dniu na tacę, są przeznaczone na stypendium mszalne.
  1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiarność na utrzymanie parafii.

adoracja

Adoracja Najświętszego Sakramentu
w każdy piątek 
w godz. 7.30-16.30

ogloszenia
Błogosławieństwo stołu
przed uroczystym posiłkiem
w Niedzielę Zmartwychwstania

czytaj więcej...

camera
OGLADAJ
transmisje nabożeństw 
z naszego Kościoła