1. W tym tygodniu: w poniedziałek – wsp. bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, wtorek – wsp. św. Jana Kantego, czwartek – wsp. św. Jana Pawła II.

2. W tym tygodniu Msze święte tylko o godzinie 17.00. Kancelaria czynna po Mszach św. wieczornych.

3. W październiku  zapraszamy na wspólny Różaniec: w dni powszednie o 16.30, a w niedziele o 8.30.

4. W poniedziałek kościół będzie zamknięty do Mszy wieczornej. Dla naszego bezpieczeństwa zostanie poddany ozonowaniu.

5. Od 17 października obwiązuje limit uczestników nabożeństw w kościołach. W strefie czerwonej to 1 osoba na 7 m2. W naszym kościele jednocześnie może przebywać 71 osób z zachowaniem wcześniej obowiązujących już zasad wprowadzonych podczas trwania pandemii.

6. Biskup Ordynariusz udziela dyspensy od uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej od 18 października do 15 listopada br. osobom chorym i starszym oraz ich opiekunom, a także pracownikom służby zdrowia. Pozostałe decyzje biskupa są wywieszone na tablicy ogłoszeń, zachęcamy do zapoznania się z nimi.

7. W piątek na godzinę 15.00 zapraszamy do kaplicy bocznej, na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

8. Nasz kościół jest otwarty przez cały dzieńdla chcących pomodlić się lub zwiedzających gości. Apelujemy o zachowanie ciszy w jego obrębie, kiedy są sprawowane nabożeństwa, szczególnie w piątki, kiedy w kaplicy bocznej trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

9. Taca specjalna wyniosła 1479 zł. Puszka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia wyniosła 487 zł. Dziękujemy za złożone ofiary.

10. Na stoliku zostały wyłożone kartki na: wypominki, wypominki roczne i Msze za zmarłych, tak jak to było w poprzednich latach. Kartki składamy na tacę.

11. Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego. Dziś w nim artykuł pt. „Po prostu kochała”, opowiada o naszej parafii, kiedy w ostatnim tygodniu września przeżywaliśmy nowennę do św. Tereski od Dzieciątka Jezus.

12. Od dziś do czasu trwania ograniczeń nasze nabożeństwa i Msze św. parafialne i okolicznościowe są transmitowane na żywo. Wystarczy kliknąć ikonkę transmisji na stronie internetowej naszej parafii, tak jak to było wcześniej.

adoracja

Adoracja Najświętszego Sakramentu
w każdy piątek 
w godz. 7.30-16.30

prayersRekolekcje Adwentowe 2020
ONLINE

ogloszenia
Wskazania Biskupa Elbląskiego
na czas epidemii

czytaj więcej...

camera
OGLADAJ
transmisje nabożeństw 
z naszego Kościoła