1. W tym tygodniu: w poniedziałek święto poświecenia Bazyliki Laterańskiej, wtorek wsp. św. Leona Wielkiego, środa wsp. św. Marcina oraz Narodowe Święto Niepodległości, czwartek wsp. św. Jozafata, piątek wsp. św. Pierwszych Polskich Męczenników.
 1. Msze święte w dni powszednie tylko o godzinie 17.00. Wyjątkiem będzie 11 listopada. Msze św. w intencji Ojczyzny będą odprawione o 7.00 i 17.00, zachęcamy do modlitwy w intencjach Polski. Kancelaria czynna po Mszach św. wieczornych.
 1. W listopadzie zapraszamy na nabożeństwo wypominkowe za zmarłych: w dni powszednie i niedziele o 16.30.
 1. Od 1 do 8 listopada nasza parafia włącza się do modlitewnej akcji „Różaniec do Granic Nieba” Codziennie: 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia, 16.00 Różaniec, 16.30 Nabożeństwo wypominkowe, 17.00 Msza święta. Otoczymy modlitwą dzieci nienarodzone i ich rodziny. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w tych intencjach. Można również podjąć dobrowolną wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Nabożeństwo jest transmitowane.
 1. W poniedziałek kościół będzie zamknięty do godziny 15.00. Dla naszego bezpieczeństwa zostanie poddany ozonowaniu.
 1. Na stoliku zostały wyłożone kartki na: wypominki, wypominki roczne i Msze za zmarłych, tak jak to było w poprzednich latach. Kartki składamy na tacę. Również na stoliku leżą kartki na nowennę do św. Antoniego
 1. Msze św. parafialne i okolicznościowe są transmitowane na żywo. Wystarczy kliknąć ikonkę transmisji na stronie internetowej naszej parafii.
 1. Od 7 listopada obowiązuje nowy limit uczestników na nabożeństwach i Mszach św. W naszym kościele jednocześnie mogą przebywać 34 osoby. Dziękujemy za zrozumienie i przestrzeganie zasad sanitarnych
 1. Fragment komunikatu bpa Jacka Jezierskiego: „W związku z powyższym udzielam wszystkim katolikom diecezji elbląskiej oraz przebywającym na jej terenie dyspensy od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy świętej. Dyspensy udzielam w jedności z biskupami innych diecezji w Polsce. Jest ona ważna aż do odwołania.”
 1. W bieżącym roku, w związku z pandemią COVID-19, przez cały listopad (a nie tylko w oktawie Wszystkich Świętych) można uzyskać odpust zupełny dla wiernych zmarłych.
 1. Gościom i Parafianom życzymy zdrowia i opieki Bożej Opatrzności.
 1. Do wieczności odeszli: Wanda Markuszewska, Piotr Januszewski, wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

adoracja

Adoracja Najświętszego Sakramentu
w każdy piątek 
w godz. 7.30-16.30

prayersRekolekcje Adwentowe 2020
ONLINE

ogloszenia
Wskazania Biskupa Elbląskiego
na czas epidemii

czytaj więcej...

camera
OGLADAJ
transmisje nabożeństw 
z naszego Kościoła