1. W tym tygodniu: we wtorek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, środa wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, piątek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, sobota wspomnienie Ofiarowania NMP.
 1. Msza święta w poniedziałek tylko o godzinie 17.00. Od wtorku w dni powszednie o 7.00 i 17.00. Od najbliższej niedzieli powracamy do odprawiania Mszy w DPS oraz Olbrachtowie. Kancelaria czynna we wtorek i czwartek od 15.30 do 16.30.
 1. Od 17 listopada do 16 grudnia na Mszach o 7.00 będziemy modlić się za zmarłych, których imiona wypisaliśmy na kartkach na Msze zbiorową za zmarłych.
 1. W listopadzie zapraszamy na nabożeństwo wypominkowe za zmarłych w dni powszednie i niedziele o 16.30.
 1. W poniedziałek kościół będzie zamknięty do godziny 15.00. Dla naszego bezpieczeństwa zostanie poddany ozonowaniu.
 1. Na stoliku zostały wyłożone kartki na wypominki, wypominki roczne i Msze za zmarłych, tak jak to było w poprzednich latach. Kartki składamy na tacę. Również na stoliku leżą kartki na nowennę do św. Antoniego.
 1. Msze św. parafialne i okolicznościowe są transmitowane na żywo. Wystarczy kliknąć ikonkę transmisji na stronie internetowej naszej parafii.
 1. Od 7 listopada obowiązuje nowy limit uczestników na nabożeństwach i Mszach. W naszym kościele jednocześnie mogą przebywać 34 osoby. Dziękujemy za zrozumienie i przestrzeganie zasad sanitarnych.
 1. Fragment komunikatu bpa Jacka Jezierskiego: „W związku z powyższym udzielam wszystkim katolikom diecezji elbląskiej oraz przebywającym na jej terenie dyspensy od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy świętej. Dyspensy udzielam w jedności z biskupami innych diecezji w Polsce. Jest ona ważna aż do odwołania”.
 1. W bieżącym roku, w związku z pandemią COVID-19, przez cały listopad (a nie tylko w oktawie Wszystkich Świętych) można uzyskać odpust zupełny dla wiernych zmarłych.
 1. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, kończąca rok liturgiczny. Po Mszy o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólne odmówienie Litanii do Serca Pana Jezusa i Aktu ofiarowania rodzaju ludzkiego Sercu Pana Jezusa.
 1. W minionym tygodniu przypadła kolejna już 7 rocznica śmierci ks. Zbigniewa Nowaka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

adoracja

Adoracja Najświętszego Sakramentu
w każdy piątek 
w godz. 7.30-16.30

prayersRekolekcje Adwentowe 2020
ONLINE

ogloszenia
Wskazania Biskupa Elbląskiego
na czas epidemii

czytaj więcej...

camera
OGLADAJ
transmisje nabożeństw 
z naszego Kościoła