1. W tym tygodniu: we wtorek wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i towarzyszy.
  1. Mszę świętą od minionego tygodnia odprawiamy w dni powszednie o 7.00 i 17.00. Powróciliśmy do odprawiania Mszy w Olbrachtowie o 10.00.
  1. Kancelaria czynna we wtorek i czwartek od 15.30 do 16.30.
  1. Od 17 listopada do 16 grudnia na Mszach o 7.00 będziemy modlić się za zmarłych, których imiona wypisaliśmy na kartkach na Mszę zbiorową za zmarłych .
  1. W listopadzie zapraszamy na nabożeństwo wypominkowe za zmarłych: w dni powszednie i niedziele o 16.30.
  1. W poniedziałek kościół będzie zamknięty do godziny 15.00. Dla naszego bezpieczeństwa zostanie poddany ozonowaniu.
  1. Na stoliku zostały wyłożone kartki na: wypominki, wypominki roczne i Msze za zmarłych, tak jak to było w poprzednich latach. Kartki składamy na tacę. Również na stoliku leżą kartki na nowennę do św. Antoniego.
  1. Msze św. parafialne i okolicznościowe są transmitowane na żywo. Wystarczy kliknąć ikonkę transmisji na stronie internetowej naszej parafii.
  1. W bieżącym roku, w związku z pandemią COVID-19, przez cały listopad (a nie tylko w oktawie Wszystkich Świętych) można uzyskać odpust zupełny dla wiernych zmarłych.
  1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, kończąca kolejny rok liturgiczny. Po Mszy o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólne odmówienie Litanii do Serca Pana Jezusa i Aktu ofiarowania rodzaju ludzkiego Sercu Pana Jezusa.
  1. Puszka na WSD, wyniosła 295 zł. Dziękujemy za ofiary.
  1. Za tydzień po Mszy o 7.00 nastąpi błogosławieństwo opłatków na stół wigilijny. Również od przyszłej niedzieli będzie można zaopatrzyć się w świece Caritas.
  1. Zachęcamy do włączenia się w nasze Parafialne Wirtualne Czuwanie Adwentowe. Razem w ustalonym grafiku będziemy mogli łączyć się za pośrednictwem darmowej platformy Meet.pl. W tym celu prosimy o podanie adresu mailowego, na który zostanie przesłany link do spotkania i instrukcja oraz nr telefonu. Jest to bardzo prosty sposób spotkania się nawet kilkudziesięciu osób jednocześnie na modlitwie, konferencji itp. Pierwsze spotkanie jest planowane w najbliższą niedziele o 20.00, potem każdego dnia przez czas adwentu.
  1. W tym tygodniu do wieczności odeszła Henryka Kowalczyk. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…