1. Na pomoc Caritas dla uchodźców z Ukrainy zebraliśmy w Środę Popielcową i ubiegłą niedzielę w sumie 3582 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom za dobre serce.
  1. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je dla nas ks. Jarosław Kiełb, którego witamy i życzymy dobrego pobytu wśród nas, a nade wszystko poczucia, że ziarno słowa Bożego, które zasiewa, pada na dobry grunt i owocuje przemianą naszych serc. Zapewniamy Księdza Rekolekcjonistę o naszym modlitewnym wsparciu.
  1. Do środy włącznie nie odprawiamy Mszy św. o godz. 7.00.
  1. Z powodu rekolekcji we wtorek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  1. W sobotę obchodzimy Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Dziewicy. Msze św. odprawiamy o godz. 7.00 i 17.00.
  1. Osoby, które chciałyby pomnożyć owoc rekolekcji wielkopostnych, zapraszane są w najbliższą sobotę do Elbląga na szkołę modlitwy słowem Bożym. Więcej informacji znajdziemy w gablocie przy wyjściu.
  1. Zapraszamy gorąco do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych: w Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 16.30 i w Gorzkich Żalach w niedziele o godz. 16.30.

rekoWP2022