1. Dziękujemy serdecznie za pomoc w przeprowadzeniu rekolekcji wielkopostnych. Szczególne podziękowanie kierujemy do księży spowiedników, niestrudzonego pana Mirosława Kowalczyka, darczyńców rozmaitych produktów żywnościowych do kuchni, pań podejmujących kapłanów posiłkami, osób dziękujących księdzu rekolekcjoniście w imieniu całej parafii - i wszystkich zaangażowanych.

2. Zapraszamy do udziału w Gorzkich Żalach, wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu, w niedziele o godz. 16.30, i w Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 16.30. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać łaskę odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

3. W czwartek o godz. 18.00 rodzice dzieci I-komunijnych będą mogli odebrać zamówione tuniki.

4. W piątek obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to jednocześnie Dzień Świętości Życia oraz 30. rocznica utworzenia Diecezji Elbląskiej. W czasie Mszy św. o godz. 17.00 możemy włączyć się w dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego Zagrożonego Zagładą. W Polsce dzieło to rozwija się już 35 lat. Więcej informacji możemy znaleźć w ulotkach wyłożonych na stoliku prasowym.

5. Nadchodzi wiosna. Za tydzień zmiana czasu na letni. Od prawie 4 miesięcy korzystamy z ogrzewania ławek w kościele. Cieszymy się tym dobrodziejstwem. Wiąże się ono jednak nieuchronnie z koniecznością ponoszenia większych wydatków na prąd. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła będziemy zbierali do puszki ofiary na ten cel.