1. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II 526 zł. Bóg zapłać
  1. Dziś obchodzimy ustanowione z woli Pana Jezusa Święto Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na krótkie nabożeństwo ku Jego czci w godzinie miłosierdzia czyli o godz. 15.00.
  1. We wtorek o godz. 17.40 w kościele odbędzie spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych. Prosimy pamiętać, że przy coraz wyższych temperaturach zewnętrznych w kościele jest wciąż bardzo chłodno, tylko trochę cieplej niż w domowej lodówce.
    Rodzice przychodzą na spotkanie bez dzieci.
  1. W przyszłą niedzielę przed kościołem będziemy zbierali do puszki ofiary na drugą ratę opłaty za energię elektryczną zużytą do ogrzewania ławek w kościele w minionym okresie grzewczym.
  1. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytywane przez 9 kolejnych wtorków w czasie nabożeństwa, które odprawiamy wobec relikwii Świętego. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli naszego Patrona. Ofiary, które składamy w tym dniu na tacę, są przeznaczone na stypendium mszalne.