1. Jutro obchodzimy święto św. Andrzeja Boboli, męczennika, Patrona Polski, a we wtorek Rocznicę Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Elblągu. Na Msze św. zapraszamy o godz. 7.00 i 17.00.

2. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o g. 16.30. W soboty maja po Mszy św. o g. 7.00 śpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Dziewicy.

3. W czwartek o godz. 17.40 w kościele odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

4. W piątek o godz. 17.00 odprawiamy Mszę św. z udziałem dzieci. Zapraszamy uczniów naszej szkoły podstawowej. Dzieci z klas III przychodzą na tę Mszę św. obowiązkowo w ramach parafialnego przygotowania do I Spowiedzi i Komunii św.

5. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytywane przez 9 kolejnych wtorków w czasie nabożeństwa, które odprawiamy wobec relikwii Świętego. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli naszego Patrona. Ofiary, które składamy w tym dniu na tacę, są przeznaczone na stypendium mszalne.