1. Spotkania dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii Św. odbędą się w poniedziałek 6 lutego i piątek 10 lutego o godz. 18.00 (zamiast spotkania styczniowego); oraz w poniedziałek 24 lutego i piątek 24 lutego o godz. 18.00.

2. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania roku I będą w niedzielę 12 i 26 lutego. Msza św. o godz. 17.00, po niej spotkanie.

3. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania roku II będą w niedzielę 19 i 27 lutego. Msza św. o godz. 17.00, po niej spotkanie.

4. Osoby chętne do śpiewania zapraszamy w czwartki po Mszy św. wieczornej.

5. Dokończenie wizyty duszpasterskiej w naszej parafii:
- we wtorek: os. Korczaka,
- w sobotę: Michałowo od godz. 9.00. Proszę Parafian o zorganizowanie pojazdu na czas wizyty duszpasterskiej.

Gdyby ktoś nie mógł przyjąć kapłanów w wyznaczonym czasie prosimy o umówienie dogodnego terminu wizyty duszpasterskiej.

6. W sobotę Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych o godz. 13.00.

7. W ubiegłym tygodniu na elbląskie seminarium uzbieraliśmy 702 zł. Bóg zapłać.

8. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali na prace remontowe i inwestycje w naszej parafii