1. Rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Prowadzi je ks. Juliusz Czapiewski, proboszcz z Barcian, Archidiecezja Warmińska. Witamy go i życzymy, by czuł się wśród nas jak u siebie, a nadto by miał poczucie, że słowo Boże, które głosi, zapada w nasze serca.
  1. Porządek rekolekcji został umieszczony w gablocie i na stronie internetowej parafii. Prosimy przekazać nasze specjalne zaproszenie młodzieży. Nauki rekolekcyjne dla młodych jutro i pojutrze o godz. 17.50.
  1. Jutro mamy sposobność do spowiedzi świętej. Przybędą spowiednicy z innych parafii. Zachęcamy do korzystania z ich posługi z zachowaniem reżimu sanitarnego, aby eliminować zagrożenie związane z wciąż panującą zarazą. W kolejce do konfesjonałów zachowujmy bezpieczny dystans.
  1. Jutro i pojutrze nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. We wtorek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  1. Do wtorku włącznie przedłużamy zbiórkę starych, także niesprawnych, telefonów komórkowych i tabletów, złomu złotego i srebrnego oraz pieniędzy z wszystkich krajów świata, także wycofanych z obiegu. Przekażemy to wszystko księżom sercanom na spieniężenie i uzyskanie w ten sposób funduszy nabudowę studni w pustynnych rejonach Afryki. Więcej informacji znajdziemy na plakatach w gablocie.
  1. W środę obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Dziewicy. Msze św. odprawiamy w tym dniu o godz. 7.00 i 17.00.
  1. Od czwartku w dni powszednie o godzinie 7.00 powracamy do odprawiania Mszy świętych roratnich. Kto może, przychodzi na roraty z lampionem.
  1. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania przychodzi ponownie w sobotę na g. 17.00. Po Mszy św. spotkanie w kościele.

 

adwent 2021

adoracja

Adoracja Najświętszego Sakramentu
w miesiącach zimowych
w piątki w godz. 7.30-16.30

intencje
Program duszpasterski
Kościoła w Polsce
na rok 2022/2023
icon news
Prace konserwatorskie
przy Grupie Ukrzyżowania

czytaj więcej...