1. Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w liturgiczne obchody Triduum Paschalnego. Mamy poczucie, że coraz większa jest grupa parafian (i nie tylko), którzy z pogłębioną świadomością uczestniczą w obchodach najważniejszych w roku liturgicznym celebracji. Dziękujemy także za ofiary składane na dekorację świąteczną kościoła.
  1. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego. Odprawiamy ją codziennie do soboty o godz. 16.30.
  1. W najbliższy piątek nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, ponieważ wszystkie dni Oktawy Wielkiej Nocy mają rangę uroczystości i pierwszeństwo w stosunku do wszystkich innych obchodów. Z tego powodu także Uroczystość św. Wojciecha zostaje przeniesiona na 26.04.
  1. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Miłosierdzia Bożego.
  1. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytywane przez 9 kolejnych wtorków w czasie nabożeństwa, które odprawiamy wobec relikwii Świętego. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli naszego Patrona. Ofiary, które składamy w tym dniu na tacę, są przeznaczone na stypendium mszalne.

adoracja

Adoracja Najświętszego Sakramentu
w każdy piątek 
w godz. 7.30-16.30

intencje
Program duszpasterski
diecezji elbląskiej 2022
icon news
Prace konserwatorskie
przy Grupie Ukrzyżowania

czytaj więcej...