1. Bardzo dziękujemy dobrym duszom, które wymieniły obrusy na ołtarzach, kwiaty w prezbiterium, oraz zadbały o zieleńce wokół kościoła i plebanii.
  1. We wtorek o godz. 17.40 w kościele odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  1. W piątek o godz. 17.00 odprawiamy Mszę św. z udziałem dzieci. Zapraszamy uczniów naszej szkoły podstawowej. Dzieci z klas III przychodzą na tę Mszę św. obowiązkowo w ramach parafialnego przygotowania do I spowiedzi i Komunii św.
  1. W piątek rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Łączymy ją z nabożeństwem majowym.
  1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o g. 16.30. W soboty maja po Mszy św. o g. 7.00 śpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Dziewicy.
  1. W gablocie pojawiła się pierwsza oferta atrakcyjnego wypoczynku letniego dla dzieci, połączonego z nauką języka obcego i poznawaniem życia na misjach. Warto się zainteresować, ponieważ liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Organizatorem są ojcowie sercanie, misjonarze.
  1. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytywane przez 9 kolejnych wtorków w czasie nabożeństwa, które odprawiamy wobec relikwii Świętego. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli naszego Patrona. Ofiary, które składamy w tym dniu na tacę, są przeznaczone na stypendium mszalne.