1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy z piątku na sobotę podjęli pielgrzymów pieszych na Jasną Górę. W piątek będziemy gościli w Suszu pielgrzymkę rowerową. Jestem przekonany, że i przed tą grupą otworzymy nasze serca i domy. Modlimy się za pielgrzymów i w ich intencjach.

2. Dzisiaj w naszej parafii gościmy scholę rodzinną z Pasłęka. Dziękuję rodzicom i dzieciom za chętne przyjęcie zaproszenia do Susza i modlitwę śpiewem z naszą wspólnotą parafialną. Dziękuję też wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie posiłku. 

3. Poświęcenie aut i innych pojazdów oraz błogosławieństwo kierowców za wstawiennictwem św. Krzysztofa dzisiaj po wszystkich Mszach św.

4. W poniedziałek 1 sierpnia o godz. 17.00 odprawię Mszę w intencji Powstańców Warszawskich, osób które poległy w obronie Polski i w intencji Ojczyzny. Na ten dzień koło gospodyń MERYNOS przygotowało obchody rocznicowe (poczęstunek, wystawę, oprawę muzyczną). Rozpoczęcie o godz. 14.00. Bliższe informacje na plakatach.

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca - modlimy się szczególnie w intencji powołoań do kapłaństwa i od zakonu; w pierwszy piątek miesiąca odwiedzę zgłoszonych chorych; w pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 16.10.

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Janusza Szpindlera i śp. Jana Kopra. W intencji zmarłych Wieczny odpoczynek...

adoracja

Adoracja Najświętszego Sakramentu
w miesiącach zimowych
w piątki w godz. 7.30-16.30

intencje
Program duszpasterski
Kościoła w Polsce
na rok 2022/2023