1. We wtorek wspomnienie Świętego Mikołaja. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, od 12.00 do 13.00 "Godzina łaski" – w naszym kościele wystawiony będzie Najświętszy Sakrament, zapraszamy do adoracji i modlitwy w ciszy o opiekę NMP nad naszymi rodzinami.

2. Do końca roku w niedziele odprawiana będzie przywrwócona Msza św. o godz. 7.00.

3. Roraty w adwencie o godz. 7.00.

4. Spotkania rodziców dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i komunii świętej 12 lub 16 grudnia o godz. 18.00.

5. Kandydaci do bierzmowania z roku I mają swoje spotkanie dziś po Mszy św. o godz. 17.00; rok II w przyszlą niedzielę o godz. 17.00 Msza i spotkanie.

6. Dzieci chętne do śpiewania w scholii zapraszamy w soboty po roratach.

7. W sobotę na godz. 14.00 Panie katechetki zapraszają dzieci do robienia bałwanków. Należy zabrać ze sobą białą męską skarpetkę oraz kilogram ryżu lub kaszy.

8. W zakrystii można się zaopatrzyć w poświęcone opłatki i świece Caritas.

9. Są przygotowane torby, w które mozemy włożyć najpotrzebniejsze artykuły dla potrzebujących.

10. List Rzymskokatolickiego Episkopatu Ukrainy do duchowieństwa i wiernych Kościoła Katolickiego w Polsce.

11. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Jarosław Gielnik i śp. Ludwik Kołecki. Wieczny odpoczynek...