1. We wtorek wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus, w czwartek pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się po powołania kapłańskie i zakonne. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Jest to uroczystość nakazana, Msze św. jak w każdą niedzielę. Jest to także pierwszy piątek miesiąca, do zgłoszonych chorych kapłani udadzą się w sobotę 7 stycznia od godz. 8.30.

2. Rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Sprawy kancelaryjne w tym czasie można załatwiać bezpośrednio po Mszach św.

3. Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień (od poniedziałku do piątku od 15.30):
poniedziałek 2.01.: ul. Podmurze, Szewska, Wąska, Wodna, Krótka, Rybacka, Kościelna;
wtorek 3.01.: ul. Bałtycka, Kościuszki, Stare Miasto;
środa 4.01.: ul. św. Floriana, Wiejska, Sosnowa;
czwartek 05.01.: ul. Pieniężnego, Kopernika, Słoneczna;
piątek – Uroczystość Objawienia Pańskiego
sobota 07.01.: Adamowo od godz. 10.00. Bardzo proszę Parafian o transport na czas wizyty duszpasterskiej.

4. Drodzy Parafianie i Goście, przyjmijcie życzenia noworoczne, wytrwajcie w swoich dobrych postanowieniach. Niech Pan rozpromieni swoje oblicze nad nami i obdarzy nas swoim pokojem. Rodzinom obrządku grekokatolickiego składamy serdeczne życzenia z okazji Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia. Niech Boże Dziecię wszystkim blogosławi, a my bądźmy otwarci na tę szczególną łaskę.

5. W intencji Papieża Benedykta XVI: Wieczny odpoczynek...