1. Dzisiaj rozpoczynamy Rekolekcje Wielkoipostne, które wygłosi do nas ks. Wojciech Świderski SAC. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie!

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: droga krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30, Gorzkie Żale w niedziele o godz. 16.30.

3. Osoby chętne do śpiewania zapraszamy w czwartki po Mszy św. wieczornej.

4. Spotkanie dla ministrantów i kandydatów w sobotę o godz. 9.00.

5. Czuwanie młodzieży w budynku WSD w Elblągu 17-18 marca. Koszt przejazdu 50 zł. Zapisy u ks. Radosława.

6. Na potrzeby misji i naszego seminarium zebraliśmy po 388 zł. Dzisiaj zbieramy ofiary na praceremontowe i inwestycje w naszej parafii.

7. Firma Alpina z Morąga podjeła się przygotowania kosztorysu remontu wieży naszego kościoła. Po wstępnych oględzinach w miniony piątek, niezbędne obecnie prace na wieźy i dokończenie pomiarów w najbiższy wtorek.

2023 reko wp