1. Za półtora miesiąca w naszej parafii będzie odpust. Spotkanie osób, które chciałyby się zaangażować w przygotowania proponuję w przyszły wtorek 9.05. po Mszy św. wieczornej.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii i rodziców dzieci przed rocznicą I Komunii.

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania roku I dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00.

4. W środę 3 maja obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, i jednocześnie narodowe święto Konstytucji 3 maja. Msze św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę.

5. W czwartek wspominamy św Floriana męczennika, patrona strażaków, którym już dziś składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i sił w trudnej służbie potrzebującym i poszkodowanym. Niech św. Florian ma w opiece także Wasze rodziny!

6. W piątek możliwość pierwszopiątkowej spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św.

7. Rozpoczyna się miesiąc maryjny. Od jutra zapraszamy na nabożeństwa majowe, które w naszym kościele odprawiamy codziennie o 16.30. Odmawiajmy także litanię loretańską w naszych rodzinach i przy kapliczkach. Proszę sołtysów o przygotowanie informacji, kiedy będą majówki przy figurach i kapliczkach naszej parafii, szczególnie tam, gdzie było poświęcenie pokarmów.

8. W sobotę nabożeńśtwo pierwszej soboty miesiąca o godz. 16.10.

9. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. dziękczynna w 50 rocznicę kapłaństwa ks. Edwarda Osieckiego.

10. Bardzo dziękuję panu Piotrowi, mężowi pani organistki za wykoszenie trawy przy kościele.

11. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym numerze m.in. o św. Teresie od Dzieciątka Jezus.

12. Zbiórka ministrantów w każdą sobotę o godz. 9.00.