1. Odpust zupełny mogą zyskać odmawiający Różaniec w kościele lub kaplicy, w rodzinie lub wspólnocie. Należy przy tym odmówićpięć dziesiątków Różańca w sposób ciagły wraz z rozważaniem tajemnic.

2. Nabozeństwa rózańcowe rozpoczynamy przez cały miesiąć październik o godz. 17.00. Po nabożeństwie będzie odprwiana Msza św.

3. Spotkania z dziećmi i rodzicami przygotowującymi się do I Komunii Św. w każdą niedzielę o godz. 11.00.

4. Spotkanie młodziezy przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dzisiaj o godz. 16.30.

5. Ministrancji mają w tym tygodniu spotkanie w pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17.00.

6. W tym tygodniu przypada pierszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi pierwszopiątkowej. Odwiedziny zgłoszonych chorych w piątek i sobotę.

7. Na potrzeby naszego seminarium zebraliśmy 974 zł. Za tydzień będziemy zbierać ofiary na potrzeby naszej parafii., a za dwa tygodnie na potrzeby Caritas.

8. W tym tygodniu ma być gotowy kosztorys planowanego remontu kontrukcji i pokrycia wieży. Zakończone na ten rok zostały prace na zewnątrz domu parafialnego przy izolacji fundamentów. Bóg zapłać za pomoc.

9. Nasza parafia będzie miała kalendarz ścienny na rok 2024 z zaznaczonymi ważnymi dniami w życiu naszej wspólnoty, tj. terminy rekolekcji, misje święte, I Komunia, czy Odpusty. Zachęcamu do zapoznania się z kalendarzem.

10. W środę o godz. 11.00 odbędzie się pogrzeb śp. Grażyny Neubauer. Wieczny odpoczynek...

adoracja

Adoracja Najświętszego Sakramentu
w piątki w godz. 7.30-16.30

intencje
Program duszpasterski
Diecezji Elbląskiej 
na rok 2024