1. Dziś Święto Chrztu Pana Jezusa. Kończy się okres Bożego Narodzenia, a rozpoczyna czas zwykły w liturgii, który potrwa do Środy Popielcowej 14 lutego.

2. Także w środę 14 lutego będzie w Suszu peregrynacja relikwii beatyfikowanej 10 września 2023 roku Błogosławionej Rodziny Ulmów.

3. Od przyszłej niedzieli, co tydzień przed Mszą św. o godz. 9.00, będą głoszone katechezy o tematyce spowiedzi. 

4. Spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. w każdą niedzielę o godz. 10.50.

5. Kalendarz ścienny na 2024 r. ze zdjęciami naszych kościołów jest do nabycia w zakrystii. Ofiary złożone przy tej okazji są przeznaczone na zakup dokumentacji potrzebnej do przeprowadzenia remontu.

6. W czasie wizyty duszpasterskiej sprawy kancelaryjne można załatwiać we wtorki i czwartki bezpośrednio po Mszach św. o godz. 17.00.

7. Wizyta duszpasterska (od poniedziałku do piątku od godz. 15.30, w sobotę od godz. 9.00)

  • poniedziałek 8 stycznia: ul. Parkowa i Słowiańska
  • wtorek 9 stycznia: ul. Bałtycka, Kościuszki i Stare Miasto
  • środa 10 stycznia: ul. Świętego Floriana, Wiejska i Sosnowa
  • czwartek 11 stycznia: ul. Podmurze, Szewska, Wąska, Wodna, Krótka, Rybacka i Kościelna
  • piątek 12 stycznia: ul. Piastowska 1, 13, 15 i 17, Plażowa i Wybickiego
  • sobota 13 stycznia: ul. Iławska (dokończenie), Magnolii i Adamowo (bardzo prosimy Parafian z Adamowa o transport na czas wizyty duszpasterskiej)

Bardzo dziękujemy za spotkania w Waszych domach, za wspólną modlitwę i życzliwe podejmowanie kapłanów oraz za ofiary składana na kolędę i prace remontowe.

8. Za tydzień po Mszach św. zbiórka do puszek na inwestycje i remonty w naszej parafii.

9. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. W bieżącym numerze ciekawe artykuły m.in. na temat lekcji religii w szkole, które są normą w wielu krajach Europy.

adoracja

Adoracja Najświętszego Sakramentu
w piątki w godz. 7.30-16.30

intencje
Program duszpasterski
Diecezji Elbląskiej 
na rok 2024