1. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego.

2. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw oJedność Chrześcijan, któremu towarzyzy hasło "Będziesz miłował Pana, swego Boga… a bliźniego swego jak siebie samego" (Łk 10,27). Program nabożeńst ekumenicznych znajdziemy na stronie internetowej diecezji. TUTAJ

3. Od dzisiaj, co tydzień, przed Msza o godz. 9.00 będą głoszone katechezy o tematyce spowiedzi.

4. Spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do pierwzej spowiedzi i Komuniii Św. w każdą niedzielę o 10.50.

5. Kalendarz ścienny na 2024 r. ze zdjęciami naszych kościołów jest do nabycia w zakrystii. Ofiary złożone przy tej okazji są przeznaczone na zakup dokumentacji potrzebnej do przeprowadzenia remontu.

6. W czasie wizyty duszpasterskiej sprawy kancelaryjne można załatwiać we wtorki i czwartki bezpośrednio po Mszach św. o godz. 17.00.

7. Wizyta duszpasterska (od poniedziałku do piątku od godz. 15.30, w sobotę od godz. 9.00)

• poniedziałek 15 stycznia: Os. Korczaka 1,2,3 i 12
  • wtorek 16 stycznia: Os. Korczaka 4,5,7 i 13
  • środa 17 stycznia: Os. Korczaka 6,9,10 i 11
  • czwartek 18 stycznia: ul. Piastowska 19,24,25 i 26 oraz ul Mickiewicza 3 i 9
  • piątek 19 stycznia: Os. Korczaka 8 i ul. Dworcowa
  • sobota 20 stycznia: Olbrachtowo, Olbrachtówko, Zieleń i Stawiec (bardzo prosimy Parafian o transport na czas wizyty duszpasterskiej)

Bardzo dziękujemy za spotkania w Waszych domach, za wspólną modlitwę i życzliwe podejmowanie kapłanów oraz za ofiary składana na kolędę i prace remontowe.
Bardzo dziekujemy panom Rogala i Skrzyniarz za pomoc i transport w Adamowie.

Jeśli ktoś nie mógł podjąć kapłana w wyznaczonym czasie proszę o kontakt z proboszczem w celu umówienia dogodnego terminu.

8. Dzisiaj zbiórka do puszek na inwestycje i remonty w naszej parafii.

9. W środę 14 lutego będziemy gościć w naszym kościele peregrynujące relikwie beatyfikowanej 10 września 2023 roku Błogosławionej Rodziny Ulmów.

10. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.

oaza